a&s Türkiye Teknolojiye Davet Etkinliğindeydi

2 Nisan Tarihinde İstanbul WOW Otel’de gerçekleşen Teknolojiye Davet etkinliği ile CTI, CRM, IVR, call center, otomasyon, yazılım ve bilişim sektöründe yer alan firmalar teknoloji çatısı altında bir araya geldi. Etkinlik boyunca katılımcılar ve uzmanlar sektörlere yönelik başta analog sistemden IP sisteme geçiş hakkında olmak üzere önemli sunumlar gerçekleştirdi.

Bilişim sektörünün birleştiricisi TÜBİDER, bu etkinlikte farklı sektör temsilcilerine yönelik bilişim yönetimi üzerine mevcut faaliyetlerini aktarıp bilişim alanında ülkemizin konumunu değerlendirdi. Ayrıca gerçekleştirilen bu etkinlikte katılımcı olarak yer alan Teklink Teknoloji, Bema Güvenlik Sistemleri, Zycoo, NTK, İlg İletişim ve Lepus Yazılım da IP ve diğer inovasyonlar hakkında dinleyicilere firmalarının faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi.

Organizasyonunda önemli görevler üstlenen Teknolojik Grup’un yöneticisi Aykut Seyrek bu etkinlik hakkında birkaç sorumuzu yanıtladı;

*Öncelikle merhaba Aykut Bey, bu organizasyonun önemi hakkında ne düşünüyorsunuz?
“Teknolojiye Davet, sektörlerin kendi teknolojik kabiliyetlerini değerlendirdikleri ve birlikte çalışılabilirliğe dair katılımcılara bilgi sunmayı amaçlayan bir etkinlik oldu. Teknolojik Grup olarak da bu fikri değerli bulduk, elimizden gelen desteği vermeye çalıştık.”

Peki, bu organizasyonun devamı olacak mı acaba?
“Evet. İstanbul’dan sonra Ankara, İzmir de de değerli firmalarımızın katkılarıyla düzenleneceğini düşünüyoruz.”
a&s Türkiye olarak “Teknolojiye Davet” etkinliğini gerçekleştiren katılımcı firmalara ve sorularımızı yanıtlayan Aykut Seyrek Bey’e bundan sonra gerçekleştirilecek yeni etkinliklerde başarılar diliyoruz.

a&s turkiye