Hikvision, Paxton Net2 Giriş Kontrol Sistemleriyle Entegrasyon İlan Etti

Dünyanın lider video görüntüleme ve çözümleri tedarikçisi Hikvision, sahip olduğu geniş çeşitlilikteki ağ kamera sistemleri ve Ağ Video Kaydedicilerinin Britanya pazarı lideri Paxton’un Net2 giriş kontrol sistemleriyle olan entegrasyonunu duyurdu. Bu bütünleşme kullanıcı dostu ara yüzüyle birlikte bina güvenlik sistemlerinin daha kolay yönetilebilmesini sağlayacak.

Bu kusursuz entegrasyon Hikvision Ağ Video Kaydedicilerinin (NVR) ve kamera algılayıcıların Net2 giriş kontrol sistemiyle kurulumunu kolaylaştıracak. Hikvision kameraları, kullanıcıların video aracılığıyla girişleri kontrol edebilmesi için özellikle bireysel kapılarda kullanılmasıyla bilinmektedir. Bu da kullanıcılar için daha kapsamlı bir hizmet sağlayıp, gerçek zamanda ve olay sonralarında da gerekli adımların atılmasını kolaylaştırıyor.

Hikvision, Uluslararası Pazarlama Direktörü, Keen Yao’ya göre bu entegrasyon Hikvision ve Paxton müşterilerine katma değerli bir çözüm sunuyor. Yao, “Bu anlaşma şüpheli aktivitelerin tanımlanmasına yardım edip güvenlik yönetim sistemlerini de daha basit ve verimli kılacaktır.” diyerek durumu ifade etti.

Paxton Satış ve Pazarlama Direktörü Gareth O’Hara da konuyla alakalı şunları aktardı: “Biz Paxton olarak orijinal düşünceleri teşvik ediyoruz. Güvenlik pazarının ihtiyaçlarına yönelik şirketimizin özü olan sadelik ve kaliteyi yansıtan yenilikçi çözümler üretiyoruz. Bu yüzden ürün yeniliği ve çeşitliliği açısından pazarda büyük bir yere sahip olan Hikvision ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu anlaşmanın çok geniş çeşitlilikte bulunan tedarikçilerimiz için etkileyici bir teklif olacağını umuyoruz.”

a&s turkiye