Yüzde Yüz İletişim Yüzde Yüz Güven Etkinliği

Mitel ve Ateksis ortaklığıyla düzenlenen ‘’Yüzde Yüz İletişim Yüzde Yüz Güven’’ iletişim semineri Rixos Grand Ankara’da yapıldı. Alternatif Telekom Operatörü Mitel; alanında uzman kadrosuyla distribütör olarak hizmet sağlayan Ateksis işbirliğiyle, devlet kurumlarından katılımcıların da yoğun ilgi gösterdiği Ankara’daki ilk seminerini gerçekleştirdi.

2 Mart Çarşamba günü Rixos Grand’da, iletişim ve bilişim dünyasının Ankara ayağındaki liderlerini bir araya getiren seminerde açılış konuşmasını Mitel Türkiye Ortadoğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Ciaran Kelly yaptı. Kelly konuşmasında; Mitel’in bugünü ve geleceğinden söz ederek gerçekleştirdiği sunumla ürün gamındaki çözümleri ve bulut teknolojisini anlattı.

Mitel yöneticilerinden; Gabriela Visan, Protim İletişim’den Barkın Gökay, Dengebir İletişim’den Ersin Uzuntaş ve Mustafa Altay’ın sunumlarıyla devam eden Ateksis ve Mitel tarafından organize edilen seminerde ayrıca, Sağlıklı Yaşam Koçu Funda Ekiz’in ‘’Bana Rengini Söyle’’ sunumu eşliğinde katılımcılara, iş hayatındaki kişilik analizleri hakkında bilgiler sunuldu.

Tüm gün süren ve yoğun bir katılımın olduğu seminerin son bölümünde katılımcılar etkinliğe katıldıklarına dair sertifikalarını alarak ayrıldılar.

a&s turkiye